2019 yılında Eskişehir şehir merkezinde faaliyete başlayan, talaşlı imalat ve kesici takım sektörüne hizmet eden Yıldız Kesici Takımlar, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon bölgelerinde hizmetine devam etmektedir. Sektöründe lider konumda bulunan markaların satışını yaparak ve teknik destek sağlayarak, firmaların çalışmalarına değer katmayı hedeflemiştir.
 
Yıldız Kesici Takımlar tecrübesi ile sektörün bir çok lider firmasının güvenini kazanmış, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmeyi başarmıştır. Uzman mühendis kadrosu ile müşterilerin sadece talep ettiği ürünleri temin etmekle kalmayıp, projelerini en kaliteli, en kısa ve en ekonomik yollar ile üretebilmeleri için çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.
 
Satış ve pazarlama konusunda dinamik, atak ve hızlı olmak, teknik hizmetlerde sürekli destek vermek, işletmelerin üretim sorunlarına çözüm bulmak, teknolojik yenilenme ve gelişimine yardımcı olmak Yıldız Kesici Takımlar’ın kuruluşunun temelidir.
 
Yıldız Kesici Takımlar Eskişehir Bölgesinde Tungaloy, Emuge-Franken, Hartner, Karcan ve Insize başta olmak üzere birçok karbür kesici takım markasının ve ölçü aletlerinin pazarlamasına devam etmektedir. Böylece, gün geçtikçe artan işleme hassasiyetini göz önünde bulundurarak, firmaların talaşlı imalat süreçlerinde daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çok fonksiyonlu takımlandırma seçenekleri sunabilmektedir. 
 
 
Pill Digital